Jaunumi

“Elektrum ledus svētki” Vidzemes Olimpiskajā centrā

Svētdien, 12. martā no plkst. 11:00 līdz 15:00 Vidzemes Olimpiskā centra “Elektrum” ledus hallē norisināsies publiskā slidošana “Elektrum ledus svētki”. Ieeja pasākumā, slidošana un slidu noma būs bez maksas. Aicinām ikvienu valmierieti un pilsētas viesi aktīvi pavadīt laiku uz ledus.

“Elektrum ledus svētku” programmā paredzētas dažādas veiklības stafetes uz ledus Armanda Simsona vadībā. Tās ir piemērotas  gan ģimenēm, gan komandām un individuāli, jo Sarīkojuma rīkotāji ir parūpējušies par aktivitātēm visa  vecuma slidotājiem.

Visiem būs iespēja izmēģināt hokeja elementus un pārbaudīt savu precizitāti metienos pa vārtiem. Ripas pārvaldīšanas meistarībā, šķēršļu trasē, erudīcijas spēlēs un citās aktivitātēs sevi pierādīt varēs ikviens pasākuma apmeklētājs. Savukārt, apvienojot lidojošā šķīvīša mešanu un hokeju, savus spēkus varēs pārbaudīt ufo hokejā.

Pašiem mazākajiem slidotājiem būs iespējams parādīt savas prasmes papīra lidmašīnu lidināšanā –  jo tālāk tā aizlidos, jo lielāka iespēja tikt pie balvām.  Jaunākie pasākuma apmeklētāji cīnīsies par gardiem, veselīgiem našķiem. būs stafetes un atrakcijas arī komandām. Bet tiem, kas nevēlēsies piedalīties aktivitātēs un gribēs vienkārši paslidot,  daļa Vidzemes Olimpiskā centra ledus halles laukuma būs atvēlēta mierīgai slidošanai. Visi atrakciju dalībnieki cīnīsies par "Elektrum" balvām – lielākām un mazākām dāvanām  un piemiņas lietām.

Līdztekus slidošanai varēs izmēģināt dažnedažādākus fizikas eksperimentus kopā ar FIZMIXLV , kā arī uzzināt daudz jauna par energoefektivitāti no jomas speciālistiem.

Pasākumu organizē un nodrošina “Elektrum”. Ieeja pasākumā, slidošana un slidu noma būs bez maksas. Tiekamies uz ledus!