Jaunumi Vidzemes fitnesa diena

Aizvadīts lielākais fitnesa pasākums Vidzemē

4. martā, Vidzemes Olimpiskajā centrā norisinājās “Vidzemes fitnesa diena 2017”. Fitnesa pasākums, kurā ikvienam bija iespēja izbaudīt un iepazīt fitnesu. Bagātīga programma, meistarklases profesionālu, Latvijā atdzītu treneru vadībā, kā arī bagātīga MIX zona.

Prasmīgi, pieredzējuši treneri sniedza meistarklases pasākuma apmeklētajiem. Kā jau ierasts, aktivitātes jāsāk ar iesildīšanos. Pieredzējušā trenere Daniela Kupriša no Valmieras vadīja iesildīšanos, START UP MOBILITY. Kad ķermeņi iesiluši dalībnieki bija gatavi jau aktīvākam fitnesam. Kristaps Strods iekustināja publiku ar N+TC ENDURANCE treniņu, spēcīgs izturības un spēka treniņš. Neliels atelpas brīdis ar Latvijas bodyART skolas prezentētājtreneri Zigmundu Āboliņu. BodyArt dziļās muskulatūras treniņš, vienkāršs, bet tanī pat laikā sarežģīts un efektīvs treniņš. Aizraujoši atraktīvos mūzikas ritmos visus dalībniekus vienoja ZUMBA, Lienas Ozoliņas vadībā. Pēc aktīvām dejām zumbas ritmos uz skatuves kāpa Ance Auziņa. Atraktīvajā N +TC STRENGHT treniņā dažādi spēka, izturības un veiklības vingrinājumi. Svarīgākā treniņu daļa, atsildīšanās. Uz skatuves Zigmunds Āboliņš ar STRETCH RELAX. Efektīvi stiepšanās un elpošanas vingrinājumi apvienoja cilvēka ķermeni, prātu un dvēseli. Aktīvas un aizraujošas nodarbības visas fitnesa dienas garumā.

Paralēli visām meistarklasēm bagātīga MIX zona. Iespēja izprast, iepazīt un izmēģināt CROSSFIT treniņus valmierieša, Ģirta Ieviņa vadībā. Ginta Kalniņa vadīja vairākas nodarbības un parādīja kā pareizi un efektīvi darboties ar pasaulē atzīto un daudzpusīgo TRX. BodyBike no spēka pasaules. Pašiem mazākajiem visas dienas garumā dažnedažādākās aktivitātes treneres Gunas Lūsiņas un Lāsmas Takenbekovas vadībā. Visas fitnesa dienas ietvaros Vidzemes Olimpiskā centra fizioterapeits Jānis Skriaba sniedza padomus, kā labāk trenēties, ko darīt traumas gadījumā. Dažādus ekspress testus, kā arī ķermeņa tauka masas mērījumus un asinsspiediena mērījumus veica Sporta laboratorija. 

Lielāko fitnesa pasākumu Vidzemē organizē Vidzemes Olimpiskais centrs sadarbībā ar sporta preču veikalu "Sportland".

Paldies visiem dalībniekiem un tiekamies nākošgad “Vidzemes fitnesa dienā 2018”!

Visas bildes pieejamas ŠEIT. Foto autors Raivo Sarelainens.