Jaunumi Vidzemes fitnesa diena

“Vidzemes Fitnesa diena 2017” jau rīt

Rīt, 4. martā, Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā no plkst. 13:00 līdz 17:00 norisināsies “Vidzemes Firnesa diena 2017”. Plaša programma, piesātināta diena ar dažnedažādākajām fitnesa aktivitātēm pieredzējušiem sportistiem, kā arī tiem, kas vēlas fitnesu iepazīt.

“Vidzemes Fitnesa dienas” programmā paredzētas dažnedažādākās meistarklases pieredzējušu treneru vadībā. Kā ierasts, sportiskās aktivitātes sāksies ar iesildīšanos par kuru gādās Daniela Kupriša. START UP MOBILITY iekustinās ikvienu fitnesa dienas apmeklētāju. Profesionāls fitnesa treneris Kristaps Strods vadīs publiku pasaules atdzītā N+TC ENDURANCE treniņā. BODY ART, pie Zigmunda Āboliņa, aktivizēs dziļo muskulatūru. Vienkāršs un atlētisks, tajā pašā laikā grūts un unikāls treniņš. ZUMBAS atraktīvas dejas, aizraujošos mūzikas ritmos ļaus izlādēties un gūt pozitīvas emocijas. Liena Ozoliņa rādīs soļus, kurus viegli atkārtot. Turpinot aktīvi sportot uz skatuves tiks aicināta Ance Auziņa, N+TC STRENGHT pozitīvi uzlādēs fitnesa dienas dalībniekus. Lai nodrošinātu harmonisku noslēgumu atraktīvajai dienai piedāvājam BODY ART STRETCH, kas apvieno cilvēka ķermeni un prātu. Efektīvas elpošanas, līdzsvara un stiepšanās vingrinājumi, kas atbrīvos muskuļus un prātu no uzkrātās spriedzes un nodrošinās harmonisku noslēgumu intensīvajai pasākuma dienai.

MIX zonā būs pieejami TRX stendi, kuros padomus, kā pareizi trenēties sniegs Ginta Kalniņa, profesionāla individuālā un grupu nodarbību trenere. “Spēku Pasaules” treneri vadīs BODY BIKE nodarbības visas dienas garumā. Daudzpusīgā CROSFIT zona, kurā pieredzējušais Ģirts Ieviņš palīdzēs un sniegs padomus, kā pareizi un efektīvi izmantot plašo treniņprogrammu. Pašiem mazākajiem fitnesa dienas sportistiem sava, KIDS FITNESS zona, kurā īpašas nodarbības Gunas Lūsiņas un Lāsmas Takanbekovas vadībā.  Mix zona darbosies, un izmēģināt jebkuru no piedāvātajām aktivitātēm būs iespējams, visas “Vidzemes fitnesa dienas” laikā. Tāpat pasākuma ietvaros būs iespēja satikt Vidzemes Olimpiskā centra fizioterapeitu Jāni Skriabu un saņemt ieteikumus un padomus treniņu procesa, kā arī savas veselības uzlabošanai. Starp fitnesa aktivitātēm priekšnesumus sniegs “Kustību Bāzes” dejotāji, kā arī Latvijas čempionvienības basketbolā “Valmiera/ORDO” karsējmeitenes.

Pasākuma programma:

13:00 – 13:20 START UP MOBILITY (Daniela Kupriša, Valmiera)

13:20 – 13:50 N +TC ENDURANCE (Kristaps Strods, Rīga)

13:50 – 14:30 BODY ART (Zigmunds Āboliņš, Rīga)

14:40 – 15:10 ZUMBA (Liene Ozoliņa, Sigulda)

15:20 – 15:50 N +TC STRENGHT (Ance Auziņa, Rīga)

16:00 – 16:40 STRETCH RELAX (Zigmunds Āboliņš, Rīga)

Tiekamies rīt, Vidzemes Olimpiskajā centrā, lielākajā fitnesa pasākumā Vidzemē.