Jaunumi Ledus gladiatori

No 20. līdz 23. februārim VOC norisināsies „Ledus gladiatori 2016/17” finālsacensības

No 20. līdz 23. februārim Vidzemes Olimpiskā centra “Elektrum’’ ledus hallē norisināsies skolu slidošanas sacensību „Ledus gladiatori 2016/17”  priekšsacīkstes un fināli. 20.februārī lielie fināli paredzēti 7. klašu divīzijā, 21.februārī – 5. klašu divīzijā, 22.februārī par uzvaru cīnīsies 4.klašu komandas, savukārt 23. februārī tiks noskaidrotas ātrākās komandas 6. klašu divīzijā no dažādām Vidzemes reģiona izglītības iestādēm.

Jau sesto gadu  „Vidzemes Olimpiskais centrs” organizē skolu slidošanas sacensības „Ledus gladiatori”. Kā jau ierasts no novembra beigām līdz februāra vidum tiek aizvadīti oficiālie treniņi. Un nu tuvojas lielie fināli, kuros tiks noskaidrotas labākās skolas četrās „Ledus gladiatoru” divīzijās. Trīs obligāto treniņu ietvaros skolas no dažādām Vidzemes vietām regulāri brauc uz VOC ledus halli, lai apgūtu slidošanas iemaņas un veicinātu komandas saliedētību. Skolu komandas sacentīsies savā starpā, uz laiku veicot trasi un stafešu uzdevumus, lai noskaidrotu ātrākās un veiksmīgākās komandas četrās divīziju ieskaitēs. Priekšsacīkšu kārtā piedalīsies pilnīgi visas „Ledus gladiatoru” komandas, pēc kurām finālā 4. klašu divīzijā iekļūs četras labākās, bet pārējās divīzijās startēs astoņas ātrākās klašu komandas. Pēc finālsacensībām ledus hallē, visas komandas aicinātas uz apbalvošanas ceremoniju, kura norisināsies Vidzemes Olimpiskā centra universālajā zālē. Pie balvām tiks pilnīgi visas komandas, neatkarīgi no ieņemtās vietas sacensībās.

Finālsacensību laikā, Vidzemes Olimpiskā centra universālajā zālē, komandām kuras vēl gaidīs, vai jau būs noslidojušas savus fināl slidojumus, būs pieejamas dažādas piepūšamās atrakcijas, prāta spēles, foto orientēšanās un citas aktivitātes.

"Ledus Gladiatori" skolu slidošanas sacensībās piedalās 4. – 8. klašu skolnieku komandas. Dalībnieku sastāvā ir gan skolu komandas no Vidzemes reģiona lielajām pilsētām, gan mazākām pilsētām un to novadu skolām. Šajā, 2016./17. gada sezonā sasniegts rekordliels dalībnieku skaits, vairāk nekā tūkstoš skolēnu no 100 komandām piedalās slidošanas sacensībās “Ledus Gladiatori”.

Vairāk informācijas par „Ledus gladiatoru” finālu norisi meklēt mājas lapā www.voc.lv sadaļā „Ledus gladiatori”.