Jaunumi

FBK “Valmiera” savās mājas sagrauj FK “Bauska”

Svētdien, 12. februārī, uz Vidzemes Olimpiskā centra florbola laukuma pārliecinošu uzvaru ar 15:2 izcīnīja FBK “Valmiera” florbolisti. Valmierieši neatstāja ne mazākās cerības viesiem, FK “Bauska” spēlētājiem.

Spēles rezultātu 2. minūtē atklāja valmierietis Ivo Balodis (1:0), jau līdz pirmajam pārtraukumam laukuma saimnieki bija izdarījuši visu, lai nodrošinātu sev uzvaru – 8:0. Baušķenieki savu nulli no rezultātu tablo nodzēsa tikai 35. minūtē, kad precīzs metiens padevās Valdim Vāveram. Rezultāts tobrīd kļuva 1:12. Arī pēdēja trešdaļā valmierieši turpināja iesākto, svinot ļoti pārliecinošu uzvaru ar 15:2.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma Māris Riekstiņš, kura kontā 2 (1+1) punkti. Tieši tikpat daudz punktu arī Intam Vilkam, Mārtiņam Brokam un Mārtiņam Kājiņam. Pa diviem goliem iemeta Toms Gertners un Lauris Alvis Stiprais, pa trim punktiem guva Gatis Liepiņš, Edvards Voldemārs Kažmers un Aigars Belasovs, bet rezultatīvākais ar 5 (3+2) punktiem bija Ivo Balodis. Par labāko starp baušķeniekiem atzina vārtsargu Arti Barkovu, kurš atvairīja 24 no 38 pretinieku metieniem.

Rezultatīvākais starp valmieriešiem ar 5 (3+2) punktiem bija aizsargs Ivo Balodis.

Elvi florbola līgas tabulā valmierieši noslēdz līderu četrinieku. Turpinot rādīt lielisku sniegumu laukumā Valmieras florbolistiem ir iespēja pakāpties uz labāko trijnieku, taču modrību nevar zaudēt, jo var atkrist uz piekto vietu tabulā.

Nākamā spēle jau piektdien, 17. decembrī plkst. 20:00. Vidzemes Olimpiskajā centrā gaidāms spraigs mačs, valmieriešiem laukumā stāsties kaimiņu, Rubenes komanda. Rubenes vīri min uz papēžiem FBK “Valmiera” florbolistiem, rubenieši ieņem piekto vietu Elvi līgas turnīra tabulā. FBK “Valmiera” ir tikai vienu punktu priekšā Rubenei. Būs nepieciešams fanu atbalsts. Nāc un atbalsti savējos!