Jaunumi Ledus gladiatori

Aktīvi turpinās “Ledus Gladiatoru” 6. sezona

Pēc garajām brīvdienām un skolēnu atpūtas atsākas “Ledus Gladiatoru” 6. sezona. Ar 13. janvāri Vidzemes Olimpisko centru piepildīs bērni un jaunieši no visas Vidzemes.

ledus-gladiatori-1-diena-440
Foto: Raivo Sarelainens

Uz Vidzemes Olimpiskā centra “Elektrum” halles ledus atsākas treniņi uz kuriem no visas Vidzemes ierodas vairāk nekā tūkstoš skolēnu, lai apgūtu slidošanas prasmi un šķēršļu pievarēšanu. Vairākumam skolēnu janvārī būs jau otrie treniņi, kuros tiks atsvaidzināta slidot prasme un apgūta jauna tehnika. Visām dalībnieku komandām obligāti jāapmeklē vismaz 3 treniņi, ja nepieciešams iespējams ņemt papildus treniņus. Pēc treniņiem norisināsies priekšsacīkstes, kurās skolēni cīnīsies par vietu finālsacensībās un jau 21., 22., 23., un 24. februārī tiks noskaidroti uzvarētāji katrā klašu divīzijā.

Šogad sasniegts rekordliels dalībnieku skaits, teju simts komandas, vairāk nekā tūkstoš skolēnu. Tas pierāda, ka bērni un jaunieši vēlas aktīvi pavadīt laiku. Ir klases, kas ir uzaugušas ar “Ledus Gladiatoriem”, dalību projektā uzsākot ceturto klašu divīzijā, un nu jau startējot astoto klašu divīzijā. Šogad ir vairākas jaunas klašu komandas, kurām šis būs pirmais gads skolēnu slidošanas sacensībās “Ledus Gladiatori”.

"Ledus Gladiatori" skolu slidošanas sacensībās piedalās 4. – 8. klašu skolnieku komandas. Dalībnieku sastāvā ir gan skolu komandas no Vidzemes reģiona lielajām pilsētām, gan mazākām pilsētām un to novadu skolām. Pagājušajā sezonā jaunāko klašu divīzijā uzvaru izcīnīja Valmieras sākumskola, 5. klašu divīzijā vislabāk sevi pierādīja Limbažu sākumskola, 6. klašu grupā triumfēja Naukšēnu novada vidusskola, 7. klašu divīzijā uzvaru izcīnīja Valmieras Valsts ģimnāzija, bet vecāko klašu grupā par uzvarētājiem kļuva Valmieras Viestura vidusskola.

Visu janvāri un februāri Vidzemes Olimpiskā centra “Elektrum” ledus hallē norisināsies treniņi skolēnu slidošanas sacensībām “Ledus Gladiatori” 2016/17.

Visa aktuālā informācija par "Ledus Gladiatori" norisi, dalībniekiem, jaunumiem, treniņu apmeklējumu u.c  atrodama VOC mājas lapā  – voc.lv