Jaunumi

Virslīgas otro apli FBK “Valmiera” uzsāks piektdien uzņemot ķekaviešus

Piektdien, 16. decembrī plkst. 20:15 "Elvi" florbola virslīgas regulārās sezonas otro apli uzsāks FBK "Valmiera", Vidzemes Olimpiskajā centrā uzņemot "Ķekava" florbolistus.

fc51324a93eb0b5dbe4515a3a1786d53

Pēc Pasaules florbola čempionāta noslēgšanās, kur Latvijas valstsvienība neizturēja mājinieku statusa spiedienu un palika 10. vietā, bet Somija no Pasaules čempionu troņa gāza vareno Zviedrijas izlasi, atsācies Latvijas čempionāts. "Elvi" florbola virslīgā FBK "Valmiera" 11 spēlēs izcīnījusi piecas uzvaras un ar 16 punktiem ieņem sesto vietu turnīra tabulā. Pasaules čempionātā neviens no valmieriešiem izlases sastāvā nebija iekļauts, tādēļ komanda pilnā sastāvā aizvadīja treniņus, krājot enerģiju sezonas otrajai pusei.

FBK "Valmiera" rezultatīvākais spēlētājs sezonas pirmajā pusē ar 22 gūtiem punktiem ir Mārtiņš Broks (13+9), bet ar 18 punktiem izcēlies Ričards Eglītis (9+9). Par punktu mazāk guvis valmieriešu aizsargs Gatis Liepiņš (6+11). FBK "Valmiera" pamatvārtsargs Agris Rogainis sezonas pirmajā pusē atvairījis 82,1% pretienieku metienu.

"Ķekava" ir viena no komandām, kas saspringti cīnās par iekļūšanu play-off zonā. Šobrīd izcīnītie 11 punkti dod viena punkta pārsvaru pār rīdziniekiem, kas ļauj "Ķekava" florbolistiem ieņemt kāroto astoto vietu "Elvi" virslīgas turnīra tabulā. Ķekavieši lielāko daļu savus punktus izcīnījuši mājas laukumā, bet izbraukumā vienīgā uzvara nākusi pār "Rīga" florbolistiem. Pirms Pasaules čempionāta pārtraukuma "Ķekava" izcīnīja uzvaru pār "Bauska" ar 10:6.

"Ķekava" sastāvā rezultatīvākais spēlētājs ar 34 punktiem ir Klāvs Jansons (29+5), bet 20 punktus guvis Matīss Jansons (9+11). Ķekaviešu vārtos Edgars Jemeļjanovs atvairījis vidēji 80,3% pretinieku metienu.

Abas komandas pirmajā aplī tikās Ķekavā, kur uzvaru ar 6:5 izdevās izcīnīt mājiniekiem. Toreiz ar 3 punktiem uzvarētājiem izcēlās Henrijs Uzraugs (1+2), kurš šobrīd pārcēlies uz "Rockets" komandu, bet valmieriešiem 3 punktus guva Mārtiņš Broks (1+2).