Jaunumi

Slidošanas instruktors – cilvēks, kas palīdzēs

Ziemas sezonā ļoti populāra Valmieras pilsētas un apkārtējo novadu iedzīvotāju aktīvās atpūtas iespēja ir Vidzemes Olimpiskā centra "Elektrum" ledus hallē piedāvātā publiskā slidošana. Publisko slidošanu apmeklē dažādu vecumu cilvēki ar dažādu slidošanas prasmju līmeni, tādēļ ledus hallē ar padomiem un ieteikumiem gatavi palīdzēt Vidzemes Olimpiskā centra slidošanas instruktori.

instruktori

Publiskās slidošanas apmeklētāju pirmā tikšanās ar slidošanas instruktoriem ir pēc biļešu iegādāšanās un došanās uz slidu nomu. Slidu nomā instruktors palīdz izvēlēties katram cilvēkam atbilstošu slidu pāri. Nepieciešamības gadījumā instruktors palīdzēs slidas aizsiet, kas nepieredzējušam slidotājam nebūt nav tik vienkāršs uzdevums.

Kāpjot uz ledus, slidošanas instruktors ir cilvēks kuram var lūgt padomu un ieteikumus savas slidošanas tehnikas uzlabošanai, lai uz slidām justos droši un pārliecinoši. Ja nepieciešams, instruktoriem var jautāt slidošanas palīglīdzekļus – slidošanas atbalsta stieņus, roņus bobijus vai slidošanas atbalsta lāčus. 

Publiskās slidošanas laikā tieši Vidzemes Olimpiskā centra slidošanas instruktori ir atbildīgi par kārtību un drošību uz ledus, tādēļ slidošanas apmeklētāji lūgti respektēt un pildīt slidošanas instruktoru prasības, lai ikkatram slidotājam aktīvā atpūta Vidzemes Olimpiskā centra "Elektrum" ledus hallē būtu patīkams piedzīvojums.

Publisās slidošanas laiki vienmēr atrodami VOC "Elektrum" ledus halles NOSLODZĒ.