Jaunumi Ziņu arhīvs

Aizvadīts patriotiskais publiskās slidošanas vakars “Ledus SarkanBaltSarkanais”

Lāčplēša dienā, 11. novembrī svētku vakaru Vidzemes Olimpiskā centra "Elekturm" ledus hallē aizvadīja lieli un mazi slidotāji. Sarkanbaltsarkans izgaismots ledus, simtiem svecīšu liesmiņu un tikai latviešu mūzika radīja īpašu svētku sajūtu. 

Foto: Edgars Vaivads
Foto: Edgars Vaivads

Vidzemes Olimpiskais centrs bija parūpējies par īpašu svētku noformējumu, lai ikviens slidotājs ledus arēnā sajustu patriotisku noskaņu. Latvijas karoga krāsās izgaismots, sarkanbaltsarkans ledus radīja svētku gaisotni. Simtiem svecīšu liesmiņu mirdzēja ledus arēnas tribīnēs un sildīja slidotāju sirdis. Svētku lentīšu lietus puķes un skaistā latviešu mūzika pavadīja visus svētku baudītājus. Lāčplēša dienas noskaņa piepildīja ledus halli un ikviena slidotāja sirdi. 

Sajūti šo brīnišķīgo svētku noskaņu arī Tu! Aicinām 19. novembrī plkst. 20:00 svētku gaisotnē atzīmēt Latvijas dzimšanas dienu Vidzemes Olimpiskā centra "Elektrum" ledus hallē. VOC uzklās svētku ledu, parūpēsies par siltajām sveču liesmiņām, svētku lentīšu lietus puķēm un latviešu mūziku, kas pavadīs visus slidotājus un ļaus iejusties īstā svētku gaisotnē. Aicinām arī uz citiem publiskās slidošanas pasākumiem, publiskās slidošanas laikus meklē ŠEIT.

 

ledus-plakats