Jaunumi

Publiskās slidošanas pasākumi Vidzemes Olimpiskajā centrā

Līdz ar pirmo salu arī Vidzemes Olimpiskā centra (VOC) “Elektrum” ledus halle ir gatava uzņemt kuplā skaitā visus slidot gribētājus.Šajā ledus sezonā VOC ir sarūpējis daudz un dažādus slidošanas pasākumus bērniem, jauniešiem un ģimenēm.

voc-publiska-12
Foto: Raivo Sarelainens

Publiskās slidošanas sezonas atklāšana, kā ierasts, notiks Helovīna laikā. 29. un 30. oktobrī gan lieli, gan mazi slidotāji aicināti piedalīties pasākumā “Ledus ķirbja disko”, īpašā mošķu gaisotnē slidojot kopā ar ķirbjiem, spokiem un mazajām raganiņām.

Novembris Latvijā ir patriotiskais mēnesis. Pirmo reizi arī Vidzemes Olimpiskais centrs gādās par īpašu noskaņu, divus vakarus aicinot uz publisko slidošanu īpaši izgaismotā ledus hallē, kur skanēs tikai latviešu mūzika un visus sasildīs simtiem sveču liesmiņu. 11.novembra vakarā plkst. 20.00 un 19. novembrī plkst. 20.00 visi aicināti uz svētku slidojumiem “Ledus sarkanbaltsarkanais”.

Arī šajā sezonā turpināsies tradicionālie ģimeņu rīta slidojumi. Katru svētdienas rītu mazie slidotāji ar ģimenēm aicināti uz krāsainu un atraktīvu nedēļas nogales pasākumu. Iecerēts, ka vairākos ģimeņu rītos viesosies VOC sadarbības partneri “Čili pica” un kino “Gaisma”. Tāpat turpināsies arī iknedēļas publiskie slidojumi un slidošana ar nūjām.

Jauni pārsteigumi mazos un lielos slidot gribētājus gaida, sākot jau no pirmās Adventes līdz pat Jaunajam gadam, kad ledus halle pirmo reizi tiks ietērpta jaunā Ziemassvētku rotā, un visi kopā ar rūķiem, Ziemassvētku vecīti un dažādām maskām varēs doties jautrās ledus rotaļās.

Aicinām skolu klašu kolektīvus un arī iestādes padomāt par vienreizēju iespēju nosvinēt Ziemassvētku eglītes pasākumu uz ledus. Pagājušā ziemas sezonā šādu iespēju izmantoja vairākas pilsētas iestādes, sarūpējot sev un savām ģimenēm vēl nepieredzētas un neaizmirstamas svētku sajūtas.

Jau sesto gadu pēc kārtas Vidzemes Olimpiskais centrs rīko jauno slidotāju sacensības “Ledus gladiatori”, kurās šogad piedalīsies vairāk nekā divi tūkstoši skolēni no visas Vidzemes, lai cīnītos par “Ledus gladiatoru” titulu savā klašu divīzijā. Jaunie slidotāji sacentīsies dažādās veiklības stafetēs gan uz ledus, gan sporta laukumā. Pieteikšanās dalībai sacensībās jau ir sākusies, kam sekos vairāku mēnešu treniņi, bet fināli plānoti nākamgad no 22. līdz 24. februārim.

Būsiet gaidīti Vidzemes Olimpiskā centra “Elektrum” ledus hallē!

Nāc slidot un neaizmirsti uzaicināt savus draugus!

Publiskās slidošanas laiki apskatāmi ŠEIT.

img_5231
Foto: Raivo Sarelainens