Jaunumi Ledus gladiatori Ziņu arhīvs

Sākas pieteikšanās “Ledus Gladiatori” 6. sezonai

Vidzemes Olimpiskais centrs izsludina pieteikšanos skolu slidošanas sacensību "Ledus Gladiatori" 6. sezonai. Tradicionāli sacensības norisināsies piecās klašu grupās un pieteikumu iesniegšanas gala termiņš ir 28. novembris.

ledus-gladiatori-3-diena-338
Foto: Raivo Sarelainens

Skolu slidošanas sacensības "Ledus Gladiatori" katru sezonu pulcē ap 1000 dalībnieku no Vidzemes reģiona izglītības iestādēm un ir lielākās šāda veida sacensības Latvijā. "Ledus Gladiatori" mērķis ir ne tikai noskaidrot ātrākās klašu komandas, bet dot iespēju bērniem apgūt slidošanas pamatus. Katra komanda pirms finālsacensībām aizvada trīs treniņus, kuros Vidzemes Olimpiskā centra slidošanas instruktori palīdz apgūt "Ledus Gladiatori" šķēršļu trases un slidošanas tehnikas elementus.

"Ledus Gladiatori" labākās komandas tiek noskaidrotas piecās klašu grupās – 4., 5., 6., 7. un 8. klašu divīzijās. Katrā komandā tiek pieteikti desmit slidotāji un divi rezervisti. Sacensībās komanda sastāv no sešiem zēniem un četrām meitenēm. Slidojumos meitenes var aizstāt zēnus, bet ne otrādi. "Ledus Gladiatori" finālsacensību laikā komandas aktīvi atbalsta karsēji, radot lielisku atmosfēru slidotājiem.

Finālsacensības trīs dienu garumā februāra noslēdzošajā nedēļā risināsies Vidzemes Olimpiskā centra "Elektrum" ledus hallē, bet universālajā zālē notiks dažādi konkursi un izklaides slidotājiem un karsējiem. Trīs treniņus komandas aizvadīs laika posmā no novembra līdz februārim, bet finālsacensību dienā norisināsies priekšslidojumi, pēc kuriem labākās komandas iekļūs finālā, kur tiks noskaidrotas "Ledus Gladiatori" ātrākās komandas katrā klašu divīzijā.

Aktuālā informācija par "Ledus Gladiatori" atrodas VOC mājas lapā – voc.lv/category/ledus-gladiatori/

"Ledus Gladiatori" NOLIKUMS

"Ledus Gladiatori" PIETEIKUMA ANKETA