Jaunumi

Vidzemes Olimpiskais centrs uzņem Valmieras pilsētas un novadu Skolēnu sporta spēles futbolā

Trešdien, 12. oktobrī Vidzemes Olimpiskā centra futbola stadionā norisinājās Valmieras pilsētas un novadu Skolēnu sporta spēles futbolā.

2014-09-01_img_1493

Spītējot aukstumam, rudens saulē jaunieši no Valmieras un apkārtējiem novadiem aizvadīja futbola sacensības. Turnīrā piedalījās sportisti no Valmieras skolām – Valmieras Valsts ģimnāzijas, Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas, Valmieras 5. vidusskolas, Valmieras Viestura vidusskolas un Valmieras 2. vidusskolas, kā arī no apkārtējo novadu skolām – Mazsalacas, Rubenes, Rūjienas, Kocēnu un Naukšēnu. Jaunieši startēja divās vecuma grupās, B grupā  (2001. – 2002. gadā dzimušie) un C grupā (2003. – 2004. gadā dzimušie). Visas dienas garumā jaunie futbolisti aizvadīja vairākas spēles, kas norisinājās uz diviem laukumiem, kuros tad arī tika noskaidrotas labākās komandas katrā vecuma grupā. Vislabāk sevi pierādīju un uz pjedestāla augstākā pakāpienā B grupā kāpa Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas jaunieši, otro vietu ieņēma komanda no Valmieras Viestura vidusskolas, attiecīgi trešie Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolas – attīstības centra sportisti. Gadus jaunākajā C grupā spēcīgākie bija no Valmieras Valsts ģimnāzijas, otro pjedestālā pakāpienu aizņēma Kocēnu pamatskola, spēcīgāko trijnieku noslēdz Valmieras sākumskola.

Ar šo turnīru jaunieši noslēdz aktīvo āra futbola sezonu, kas tika aizvadīta no agra pavasara līdz vēlam rudenim. Nu jau sportot gribētāji pārcēlušies uz Vidzemes Olimpiskā centra universālās zāles iekštelpu futbola laukumu, kur pilnā sparā norit treniņi gan pašiem mazākajiem, gan jau lielākiem futbolistiem.