Jaunumi

Valmierā noskaidroti Latvijas Jaunatnes futbola čempioni U-13 vecuma grupā

Aizvadītajā nedēļas nogalē, Vidzemes Olimpiskā centra futbola stadionā norisinājās  Latvijas jaunatnes futbola čempionāta U-13 vecuma grupas finālturnīrs, kurā piedalījās sešas labākās komandas. Uzvarētāja kausu izcīnīja “Madonas BJSS”.

futbols_73
Foto: Raivo Sarelainens

 

Visas futbola sezonas garumā noritēja apakšgrupu turnīrs , kurā startēja 41 komanda. Tikai sešas labākās piedalījās finālturnīrā, kurā arī tika noskairota pati spēcīgākā attīstības grupas komanda. Turnīrā piedalījās un viena apļa turnīru izspēlēja komandas no visas Latvijas – “Madonas BJSS”, “Rēzeknes NBJSS / FK Malta”, FK “Ventspils”, FK “Spartaks / Jūrmala”, SK “Super Nova” un JFC “Skonto”. Katra komanda trīs dienu garumā izspēlēja piecas spēlēs.

Pirmās dienas, pirmajā spēlē “Madona” cīnījās neizšķirti ar “Skonto”, bet jau otrajā spēlē “Madonai” izdevās izcīnīt uzvaru pār “Rēzekne/Malta”. “Spartaks/Jūrmala” pirmajā dienā radīja pārliecinošu spēli, savā pirmajā mačā jaunieši pārliecinoši ar 3-0 pieveica “Ventspili” un dienas otrajā spēlē ar 4-0 sakāva “Skonto”. Pēc pirmās dienas stabili līderi bija “Spartaks/Jūrmala”. Otro dienu “Madonas” jaunieši iesāka ar neveiksmi pret “Ventspili”, piekāpjoties ar 0-1. “Jūrmalas” jaunieši turpināja radīt pārliecinošu spēli un ar 2-0 uzveica "Super Nova”. Finālturnīra čempioni “Madona” bija vienīgie, kas pārspēja “Spartaks/Jūrmala” vārtsargu, savstarpējā mačā “Madonas” jaunieši svinēju uzvaru pār “Jūrmalu” ar 2-0. Turnīra noslēdzošajā dienā “Spartaks/Jūrmala” cīnījās neizšķirti 0-0 ar “Rēzekne/Malta” jauniešiem, kas arī maksāja uzvaru jūrmalniekiem. Vēl trīs punktus sev nopelnīja “Madona” pārspējot “Super Nova” spēlētājus ar rezultātu 2-0.

Turnīra tabulas augšgalā ar desmit punktiem atradās “Madona” un “Spartaks/Jūrmala”. Savstarpējā mačā pārāki izrādījās “Madonas” jaunieši tādējādi kļūstot par Latvijas Jaunatnes futbola čempioniem U-13 attīstības grupā. Turnīra pozīcijas. 1. –  “Madonas BJSS”, 2. – FK “Spartaks / Jūrmala”, 3. – Rēzeknes NBJSS / FK Malta”, 4. – JFC “Skonto”, 5. – FK “Ventspils”, 6. – SK “Super Nova”.

Par sacensību labāko vārtsargu tika nosaukts Andrejs Gubarevs (FK Spartaks/Jūrmala), labākā aizsarga balva tika Tomasam Rozītim (Madonas BJSS), par labāko pussargu tika izvēlēts Edvards Štekels (Rēzeknes NBJSS/FK Malta), bet labākā uzbrucēja gods pienācās Markusam Stabulniekam (Madonas BJSS).

Latvijas Jaunatnes čempionāta U-13 attīstības grupas FINĀLTURNĪRA REZULTĀTI.