Sacensības

18.09: Desmitais Valmieras martatons

18.septembrī Valmierā notiks “Valmieras maratons”, kas šogad svin savu 10 gadu jubileju kopš tā atjaunošanas 2007.gadā. Tas reizē ir arī BigBank Skrien Latvija seriāla 6.posms.

Dalībnieki startēs 42 km, 21 km, 12.6 km distancēs un 7.5 km nūjošanas distancēs. Pašiem mazākajiem dalībniekiem būs iespēja piedalīties arī bērnu skrējienā.

Tāpat kā pērn starta un finiša vieta atradīsies pilsētas centrā pie Valmieras Kultūras centra. Plkst.9.00 startēs maratonisti un pusmaratonisti. Plkst.13.30 tiks dots starts tautas klasēm un nūjotājiem. Savukārt no plkst.15.00 gaidāmi bērnu skrējieni atbilstoši vecumu grupām.

“Valmieras maratons” kā BigBank Skrien Latvija 6.posms cer sapulcināt vairāk nekā 4000 dalībnieku, lai Valmieras posms būtu skaitliski lielākais posms populārākajā Latvijas skriešanas seriālā. Esam priecīgi par darba kolektīvu iesaistīšanos un ceram, ka ikviens Valmieras uzņēmums deleģēs savus pārstāvjus “Valmieras maratonam”, lai sasniegtu rekordlielu dalībnieku skaitu.

Lai sagatavotos jubilejas “Valmieras maratonam”, katru trešdienu plkst.19.00 Jāņa Daliņa stadionā notiek bezmaksas skriešanas un nūjošanas treniņi Jolantas Dukures un Santas Krasovskas vadībā. Informācija par treniņiem, zvanot pa tālr. 29878192 (Jolanta).

maratons_afisa