Jaunumi

Biļetes izpārdod desmit minūtēs, šovakar izšķirošā cīņa par čempiontitulu

Otrdien, 31. maijā plkst. 19:30 Vidzemes Olimpiskajā centrā tiks aizvadīta "Aldaris" Latvijas Basketbola līgas izšķirošā finālspēle sērijā starp "Valmiera/ORDO" un "VEF Rīga". Spēles uzvarētājs kļūs par Latvijas čempionu.

Kaufijs
Foto: Edgars Vaivads

Pēc aizvadītām sešām spēlēm sērijā starp "Valmiera/ORDO" un "VEF Rīga" rezultāts ir bezkompromisa neizšķirts 3-3. Līdz ar to čempionāta uzvarētājs noskaidrosies septītajā spēlē Valmierā.

"Aldaris" LBL finālsērijas pirmajā spēlē "Valmiera/ORDO" savā laukumā piedzīvoja zaudējumu ar 59:70, pirmo panākumu "VEF Rīga" komandai atnesot Džošam Bostikam ar 15 gūtiem punktiem. Sērijas otrajā spēlē valmierieši pārvarēja fināla uzlikto uztraukumu un aizraujošā spēlē svinēja uzvaru ar 73:71. Šajā mačā "Valmiera/ORDO" rezultatīvākais spēlētājs ar 14 punktiem bija Dāvis Rozītis. Trešajā mačā sērija pārcēlās uz "Arēna Rīga" telpām, bet tas netraucēja "Valmiera/ORDO" izcīnīt otro uzvaru pēc kārtas un ar 79:70 pārņemt vadību sērijā. Trešajā mačā ar 17 punktiem izcēlās Artūrs Bērziņš. Sērijas ceturtajā mačā "VEF Rīga" ar 25 gūtiem punktiem uz priekšu dzina Pako Kruss, liekot Valmieras komandai piekāpties ar rezultātu 77:82. Līdz ar to rezultāts sērijā atkal neizšķirts 2-2. Sērijas piektā spēle norisinājās Vidzemes Olimpiskajā centrā, kur pagalam neveiksmīgs izvērtās valmieriešu pirmais puslaiks. "Valmiera/ORDO" parādīja raksturu un cīnījās līdz mača baigām, tomēr Pako Krusa 23 gūtie punkti lika valmieriešiem piekāpties ar 76:85. Sestajā spēlē Rīgā risinājās saspringta cīņa, kurā dominēja aizsardzība, bet izšķirošajos momentos valmieriešiem izdevās nosargāt pārsvaru un uzvarēt ar 68:66. Šajā mačā ar 15 punktiem izcēlās Kvameins Mičels. 

Sēdvietu biļetes uz spēli tika izpārdotas jau tirdzniecības pirmajās desmit minūtēs. Līdz ar to Vidzemes Olimpiskajā centrā gaidāma vēl nebijusi atmosfēra. "Valmiera/ORDO" rūpējoties par līdzjutējiem, kuri nepaguva iegādāties biļetes uz spēli, pie Vidzemes Olimpiskā centra uzstādīs fanu telti, kurā varēs vērot izšķiršo cīņu par čempionutu titulu.