Jaunumi

Svētdien Dīvaliņa pļavā dāvā olimpiešiem savu enerģiju!

Svētdien, 29. maijā no plkst. 12:00 Valmierā Dīvaliņa pļavā jebkurš Latvijas olimpiešu atbalstītājs varēs dāvāt savu enerģiju sportistiem, kuri gatavojas startēt Rio Olimpiskajās spēlēs šī gada augustā. Apmeklē unikālu sporta un izklaides pasākumu sēriju „Enerģiju Olimpiešiem” kopā ar bērniem, radi enerģiju un satiec olimpiešus.

Enerģija_olimpiešiem

Akcija „Enerģiju Olimpiešiem” norisināsies sešās lielākajās Latvijas pilsētās – Valmierā, Daugavpilī, Ventspilī, Rēzeknē, Liepājā un Rīgā. Akcijas pasākumos ikvienam būs iespēja jautri un aktīvi pavadīt svētdienu svaigā gaisā ar ģimeni un draugiem. Lai nodotu savu enerģiju mūsu Olimpiešiem, ikviens varēs piedalīties 11 enerģijas vākšanas punktos, šaujot ar loku, turoties mežonīga buļļa mugurā, griežot riņķi ap vidukli, lecot ar lecamauklu, demonstrējot uzvaras saucienus un veicot citas aktivitātes, kas palīdzēs visiem kopā uzlādēt simbolisko Enerģijas lāpu. Tāpat apmeklētājiem būs arī lieliska iespēja nodot īpašu video sveicienu Latvijas Olimpiešiem, kas tiks izvietots mājaslapā www.energijuolimpiesiem.lv

Īpaši padomāts ir par pasākuma mazākajiem apmeklētājiem, kuri varēs sacensties koka skrejriteņu Dip Dap šķēršļu joslā, lēkāt piepūšamajās Dino Parks atrakcijās, iepazīt fizikas interesanto pusi ar Fizmix atraktīvo komandu, kā arī spēlēt galda spēles Riču raču un Cirks milzu izmēros. Visas piedāvātās izklaides pasākuma apmeklētājiem ir bez maksas un ir daļa no Latvijas gatavošanās procesa 2016. gada Vasaras Olimpiskajām spēlēm.

Pirmais akcijas pasākums notiks jau  29. maijā Valmierā. Reģionālo pasākumu „Enerģiju Olimpiešiem” mērķis ir demonstrēt vienotu atbalstu Latvijas Olimpiešiem, tādējādi nododot viņiem īpašo līdzjutēju enerģiju un uzlādējot  Enerģijas lāpu, kas katrā pilsētā saglabāsies līdz pat Olimpisko spēļu noslēgumam. Lāpa ir vides objekts, kas tiks iedegta ar simbolisku līdzjutēju enerģijas uguni pilsētas pasākuma laikā.

 

 

Kampaņu „Enerģiju olimpiešiem” organizē „Alpha Baltic”, uz svētkiem aicina Elektrum sadarbībā ar LOK.