Jaunumi

Regīna Devīte ar mazajiem faniem atpūšas Sajūtu parka baskāju takā

Valmieras Drāmas teātra aktrise Regīna Devīte, kura īpašu atpazīstamību ieguvusi ar Zentas lomu seriālā "Ugunsgrēks", atklājusi vasaras aktīvās atpūtas sezonu, apmeklējot Valmieras Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parka baskāju taku. Aktrise pavadīja pēcpusdienu kopā ar saviem mazajiem faniem, pastaigājoties Sajūtu parkā pie gleznainajiem Gaujas krastiem.

sajutu taka-12
Foto: Raivo Sarelainens

Valmieras Sajūtu parkā pirms vasaras aktīvās atpūtas sezonas atklāšanas atjaunota baskāju taka, kurā izveidoti 15 jauni elementi – pieci dizaina elementi un desmit zemo virvju šķēršļi. Tā pat visas takas garumā izklāti dabas materiāli, kuri ļauj visu taku veikt ar basām kājām, izbaudot dabas pieskārienu un uzkrājot Gaujas tuvuma sniegto enerģiju.

Baskāju takas sākuma punkts ir Jāņa Daliņa stadiona viesnīca J.Daliņa ielā 2 Valmierā. Aktrise Regīna Devīte kopā ar saviem mazajiem talanta piekritējiem baskāju takas veikšanu uzsāka no tās sākuma punkta, kur tiek veikts gājiens pa oļiem, zilajām stikla lodītēm, priežu čiekuriem, keramzītu, kakao pupiņu čaumalām un baltajām smiltīm. Takas turpinājumā izklāti dažādi dabīgi materiāli un tiek pārvarēti jaunizveidoti zemo virvju šķēršļu elementi.  Baskāju taka vijās gar Gaujas stāvo krastu, kur izvietots atpūtas zvilnis, uz kura baudīt gleznaino ainavu un Gaujas lokus. Pastaigas noslēgumā ir iespēja palutināt kājas siltās ziedu vanniņās ar gadalaikam atbilstošām piedevām – pumpuriem, ziediem, lapām un ogām.

sajutu taka-101

Valmieras teātra aktrise Regīna Devīte par Gaujas Stāvo krastu apmeklējumu, "Sajūtu parkā esmu bijusi vairākkārt un katru reizi atrodu ko jaunu un iegūstu jaunas sajūtas. Pirmo reizi baskāju takā biju kopā ar bērniem. Neskatoties uz to ka kājās dūrās čiekuri, viņi ar vislielāko interesi baudīja nepierastās sajūtas un ar lielu prieku iesaistījās. Man personīgi ļoti patika jaunizveidotie elementi, kā garie koku pīķi un mucas. Vēlos novēlēt un lūgt visus valmieriešus kaut reizi apmeklēt Sajūtu parku un izbaudīt to sirsnību un darbu ar kādu takas veidotāji strādājuši, lai izveidotu šo taku. Ja apmeklēsiet baskāju taku, Jums iepatiksies un vēlēsieties atvest arī savus ciemiņus, jo Sajūtu parks ir viena no skaistākajām vietām Valmierā. Jāsāk ar to, ka iepazīstam, kas mums pašiem ir tuvu un pieejams."

sajutu taka-240

Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parka baskāju taka atvērta katru dienu darba laikā no plkst. 10:00 līdz 20:00. Sajūtu parka administrācija atrodas Valmierā J.Daliņa ielā 2. Iepriekš pieteikties un papildus informāciju iespējams iegūt zvanot +371 27879242.