Jaunumi Ziņu arhīvs

Dubro vārti ļauj “Valmiera Glass” uzvarēt sezonas atklāšanas spēlē

Sesdien, 2. aprīlī Vidzemes Olimpiskā centra futbola stadionā Vidzemes Olimpiskā centra futbola stadionā "Valmiera Glass FK/BSS" atklāja Latvijas futbola 1. līgas sezonu ar uzvaru pār "Staiceles Bebri" vienību. Spēles vienīgos vārus guva Mārtiņš Dubro, ļaujot valmieriešiem sezonu uzsākt ar trīs punktiem.

IMG_2526
Foto: Edgars Vaivads

Šī bija pirmā oficiālā "Valmiera Glass" komandas jaunā sastāva modeļa atrādīšanās plašākai publikai. Šajā sezonā iespēja dota vairākiam jaunajiem Valmieras futbolistiem, kuri iepriekšējās sezonās klauvējuši pie komandas pamatsastāva durvīm, tomēr pieredzējušos spēlētājus izkonkurēt nav spējuši.

Sezonas pirmā spēle aizritēja pavasarīgās noskaņās, ar "tehnisko brāķi" un pieļautām kļūdām. Tomēr jau no mača sākuma bumbas kontroles pārsvars bija "Valmiera Glass" komandai. Lieliska izdevība spēles ievadā atklāt rezultātu bija Ralfam Apsītim, kurš izrāvās viens pret vienu ar Staiceles komandas vārtsargu. Valmieras komandas uzbrucējam tomēr neizdevās apspēlēt pretinieku un staicelietis pārtvēra bumbu, neļaujot atklāt spēles rezultātu. Lieliska iespēja gūt vārtus bija arī Mārcim Ēglim, kura sitiens no distances lidoja nedaudz pāri vārtu pārliknim, bet puslaika otrajā pusē Kārļa Jākabsona sitiens ar galvu pēc centrējuma lidoja garām vārtu rāmim. Līdz ar to "Staiceles bebri", kuri bija iespiedušies savā aizsardzības zonā pirmajās 45 minūtēs nosargāja neizšķirtu rezultātu – 0:0.

Spēles otrā puslaika ievadā valmieriešu uzbrukumu neatļauti apturēja pretinieku spēlētāji un dažus metrus aiz soda laukuma tika nozīmēts soda sitiens. Mārtiņš Dubro ar spēcīgu sitienu raidīja bumbu vārtu tīklā, realizējot standarta situāciju un ļaujot uzgavilēt "Valmiera Glass" komandas līdzjutējiem – 1:0. Jau nākošajā epizodē Mārtiņš Dubro pašaizliedzīgi cīnījās aizsardzībā savas komandas soda laukumā un neveiksmīgi krita, kas lika spēles vienīgo vārtu autoram atstāt laukumu. Otrā puslaika vidū lieliska iespēja dubultot pārsvaru bija Mārcim Ērglim, bet pēc "Beļavska cienīgas pauzes" sitiens lidoja garām vārtiem, saglabājot rezultātu 1:0. Noslēdzošā puslaika otrajā pusē mača bīstamāko epizodi izdevās izveidot "Staiceles Bebri" komandai, kad viens no uzbrucējiem izrāvās viens pret vārtsargu. Bumba lidoja garām Valmieras komandas vārtsargam Elvim Arnavam, bet par atvieglojumu Valmieras līdzjutējiem bumba paripoja garām arī valmieriešu vārtu stabam – rezultāts nemainīgs. Spēles izskaņā staicelieši ar sitienu no distances pārbaudīja Valmieras vārtsarga modrību, bet Elvis Arnavs ar "kaķa lēcienu" tvēra bumbu un nosargāja "Valmiera Glass" vārtus neieņemtus. 1:0 un "Valmiera Glass" svinēja uzvaru sezonas atklāšanas spēlē.

"Valmiera Glass FK/BSS" – FK "Staiceles Bebri" 1:0 (0:0)
Vārti: Mārtiņš Dubro 47'
Sastāvs: Elvis Arnavs, Bruno Bērziņš, Elmārs Sietiņsons, Roberts Cipe (Kaspars Rozgalis 84'). Mārtiņš Dubro (Nauris Ģērmanis 57'), Valdis Veinbergs, Valts Jaunzemes, Artūrs Pallo, Mārcis Ērglis, Kārlis Jākabsons (Ulvis Bērziņš 46'), Ralfs Apsītis (Kristers Lūsiņš 72').