Jaunumi Ziņu arhīvs

Florbola virslīgas play-off spēles ir klāt!

Sestdien, 27. februārī plkst. 20:00 un svētdien, 28. februārī plkst. 19:00 Vidzemes Olimpiskajā centrā "Elvi" florbola līgas izslēgšanas spēļu ceturtdaļfināla sērijas trešo un ceturto spēli aizvadīs FBK "Valmiera/ViA" florbolisti, uzņemot Latvijas vicečempionus "Mogo-RTU/Rockets".

IMG_1546

"Elvi" florbola līgas regulārajā sezonā Valmieras komanda ieņēma trešo vietu, kas pretiniekos deva regulārās sezonas trešās vietas ieguvējus "Mogo-RTU/Rockets". Turnīra tabulā komandas šķīra tika divi punkti un savstarpējās spēlēs valmierieši apliecināja, ka ir spējīgi uzveikt Rīgas komandu. 

Sērija sākās ar divām sasprtingtām spēlērm Rīgā. Veselības problēmas komandā un neveiksme izšķirošajos brīžos neļāva valmieriešiem no pirmajām divām spēlēm pārvest vismaz vienu uzvaru. Sērijas pirmās divas spēles noslēdzās ar rezultātiem 5:6 pagarinājumā un 2:4 pamatlaikā. Līdz ar to sērijā līdz 4. uzvarām valmierieši nokļuvuši iedzinējos ar 0-2, bet spēlēs Vidzemes Olimpiskajā centrā FBK "Valmiera/ViA" uzdevums atgriest līdzsvaru sērijā.

FBK "Valmiera/ViA" spēlējošais treneris Aigars Belasovs: "Atbraucot no Rīgas esam sērijā nonākuši iedzinējos ar 0-2, lai gan uzskatu bija jābūt 1-1. Pašam pirmās spēles beigās bija ļoti laba iespēja gūt vārtus un tad mēs būtu izpildījuši uzdevumu izcīnīt vismaz vienu uzvaru viesos. Tagad jāizcīna divas uzvaras mājās"

 

"Viss sākās ar to, ka uzstādījām sev mērķi – 9.aprīlī mums jāspēlē Arēnā Rīga," intervijā floorball.lv atklāj FBK "Valmiera/ViA" rezultatīvākais spēlētājs Mārtiņš Broks. "Mūsu rezultātus iespaido tas, ka pirms divām sezonām komandai pievienojās Aigars Belasovs [spēlējošais treneris], kurš nāca ar savu ideju un centās to ieviest. Līdz ar to tagad redzami darba rezultāti. Arī treniņu procesi, ja salīdzina ar iepriekšējiem gadiem, kļuvuši daudz kvalitatīvāki, kā arī komandai augušas ambīcijas, kas mums dod papildus motivāciju cīnīties laukumā."

Ceturtdaļfināla spēlēs Vidzemes Olimpiskajā centrā tiks uzstādītas lielās skatītāju tribīnes, ļaujot ikvienam florbola līdzjutējam apmeklēt spēles. Gaidāmas aizraujošas bezkompromisa cīņas starp divām līdzvērtīgām komandām FBK "Valmiera/ViA" un "Mogo-RTU/Rockets". Spēļu sākumi sestdien un svētdien attiecīgi plkst. 20:00 un 19:00. Ieeja spēlēs bez maksas.