Jaunumi Ziņu arhīvs

Nedēļas nogalē FBK “Valmiera/ViA” aicina uz savām play-off mājas spēlēm

Šīs nedēļas nogalē Vidzemes Olimpiskajā centrā norisināsies "Elvi" florbola virslīgas izslēgšanas spēļu ceturtdaļfināla sērijas trešā un ceturtā spēle starp FBK "Valmiera/ViA" un "Mogo-RTU/Rockets" spēlētājiem. Sestdien 27. februārī spēles sākums 20:00, savukārt svētdien 28. februārī florbolisti laukumā dosies plkst. 18:30.

FlorbolsPLAYOff

Ar play-off spēļu cienīgu intrigu aizvadītas sērijas pirmās divas spēles, kas notika "Mogo-RTU/Rockets" mājvietā Rīgā. Sērijas pirmajā spēlē valmierieši mača sākumā nokļuva iedzinējos ar 0:3, bet spēles laikā atspēlējās un trešā perioda vidū Mārtiņš Broks jau panāca valmieriešiem vadību ar 5:4. Tomēr vadību nosargāt neizdevās Latvijas izlases kapteinis "Mogo-RTU/Rockets" sastāvā Oskars Fīrmanis izlīdzināja mača rezultātu. 15 sekundes pirms spēles laika noslēguma Aigaram Belasovam bija lieliska iespēja izraut uzvaru FBK "Valmiera/ViA" komandai, tomēr izdevība palika neizmantota un pamatlaiks noslēdzās ar 5:5. Pierādījās senā sportistu paruna – neiemet tu, iemetīs tev. Papildlaika 15. sekundē Gvido Lauga raidīja bumbiņu Agra Rogaiņa sargātajos vārtos, sērijas pirmajā spēlē atnesot uzvaru Rīgas komandai.

Sērijas otro spēli atkal veiksmīgāk izdevās iesākt Rīgas komandai. "Mogo-RTU/Rocekets" Otrajā periodā bija ieguvuši divu 2:0 pārsvaru, bet Kristaps Janēvičs un Matīss Salmiņš ar vārtu guvumiem ļāva cerēt uz mača izlīdzinājumu, tomēr pēc otrā perioda beigām valmierieši atradās iedzinējos ar 2:4. Spēles beigās FBK "Valmiera/ViA" pietrūka spēka, lai maču saglābru un pēc divām izbraukuma spēlēm valmierieši sērijā nokļuvuši iedzinējos ar 0-2.

Play-off sērijas pirmās divas spēles, kā arī regulārā sezona apliecināja, ka pērnā gada vicečempioni Valmieras komandai ir pa zobam. Valmierā komanda centīsies atgiesties sērijā ar divām uzvarām savā laukumā. Pirmais mačs sestdien, 27. februārī plkst. 20:00, bet otrā spēle svētdien, 28. februārī plkst. 18:30.

FBK "Valmiera/ViA" florbolisti Vidzemes Olimpiskajā centrā gaidīs komandas atbalstītājus, kas būs komandas sestais spēlētājs laukumā un palīdzēs radīt play-off atmosfēru, ko pretinieki Rīgā nespēja sarūpēt. Vidzemes Olimpiskajā centrā uz play-off spēlēm tiks uzstādītas lielās tribīnes, ļaujot vietu atrast ikvienam spēles interesentam. Komanda laukumā apsola aizraujošu un emocijām bagātu cīņu.