Jaunumi

“Elektrum” VČH Zvaigžņu spēles norisināsies 27. februārī

"Elektrum" Vidzemes hokeja čempionāta 1. un 2. līgas Zvaigžņu spēles norisināsies 27. februārī. Vispirms plkst. 14:30 laukumā dosies "Elektrum" VČH 2. līgas komandu spēlētāji, bet plkst. 17:30 savu Zvaigžņu spēli aizvadīs "Elektrum" VČH 1. līgas komandas.

2015-02-23_img_6921

Par tradicionālu notikumu "Elektrum" Vidzemes hokeja čempionātā kļuvusi Zvaigžņu spēle un arī šis gads nebūs izņēmums. Abu līgu Zvaigžņu spēles norisināsies 27. februārī.

Kā Zvaigžņu spēlēs ierasts norisināsies meistarības konkursi un soda metienu konkurss. Protams neiztiks arī bez pašas Zvaigžņu spēles, kurā par uzvaru sacentīsies melnās un baltās komandas. 1. un 2. līgas komandu sadalījumu melnajā un baltajā komandā noteiks turnīra direktorāts.

Tradicionāli Zvaigžņu spēles starta pieciniekus noteiks balsojums, kurš norisināsies divas nedēļas. Balsojumā varēs izvēlēties katras komandas starta sastāva centru, labo uzbrucēju, kreiso uzbrucēju, labo aizsargu, kreiso aizsargu un vārtsargu. Komandu pārstāvjiem līdz 3. februārim jāiesniedz seši spēlētāji, kas no komandas kandidēs Zvaigžņu spēles balsojumā uz e-pastu: info@vocsports.lv No katras komandas viens spēlētājs var kandidēt uz attiecīgo pozīciju, tādēļ iesūtot kandidātus, jānorāda precīza spēlētāja pozīcija laukumā.

Abu līgu Zvaigžņu spēles norisināsies 27. februārī. Plkst. 14:30 laukumā dosies "Elektrum" VČH 2. līgas komandu spēlētāji, bet plkst. 17:30 uz ledus tiksies "Elektrum" VČH 1. līgas spēlētāji.

"Elektrum" Vidzemes hokeja čempionāta mājas lapa: www.vochokejs.lv